Bijak GB wkracza na wyższy poziom obsługi klienta!

Cześć wszystkim! 

Mamy świetną nowinę do podzielenia się z Wami - Bijak GB podnosi poprzeczkę obsługi klienta i jakości naszych produktów! Z dumą ogłaszamy, że od teraz posiadamy własne mini studio fotograficzne oraz wprowadziliśmy płatności za nasze produkty poprzez PayU. Te dwie istotne innowacje umożliwiają nam jeszcze lepsze prezentowanie naszej oferty oraz ułatwiają proces zakupowy dla naszych klientów.

Jako firma specjalizująca się w sprzedaży maszyn budowlanych oraz części do nich, dostrzegamy, jak istotnym aspektem jest prezentacja produktów w sposób klarowny, precyzyjny i atrakcyjny dla klientów. Dlatego postanowiliśmy założyć własne miejsce fotograficzne, aby mieć pełną kontrolę nad procesem tworzenia zdjęć.

Dzięki temu nowemu rozwiązaniu możemy skupić się na każdym detalu i zapewnić klientom pełną przejrzystość oraz rzetelność. Nasze studio pozwala nam uchwycić każdą część budowlaną w najlepszym świetle, zachowując jej najdrobniejsze szczegóły. Teraz możemy dostosować oświetlenie, tło i kąt, aby stworzyć zdjęcia, które w pełni oddają potencjał naszych produktów.

Dodatkowo, z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy płatności za nasze produkty poprzez PayU! Teraz możesz jeszcze łatwiej i wygodniej dokonywać zakupów u nas, korzystając z tej popularnej platformy płatności online. PayU ułatwia proces zakupów, ponieważ oferuje różnorodne opcje płatności, takie jak płatność BLIKiem, Apple Pay i wiele innych, co przyspiesza i ułatwia finalizację transakcji.

Chcemy, aby nasi klienci czuli się pewnie i zadowoleni z dokonywanych u nas zakupów, dlatego inwestycja ta była dla nas naturalnym krokiem naprzód.

Z biegiem czasu będziemy rozwijać naszą ofertę, dodając kolejne części już z profesjonalnymi zdjęciami, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom klientów.

Dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie!

Z pozdrowieniami, 

Zespół Bijak GB